fbpx

O nás

Vítejte na In Flow In Love.
 

Jsme Vendy a Svety, matka s dcerou. Přestože každá bydlíme někde jinde (Vendy žije v Brně, Svety v Košicích), tak nás spojuje nejen vztah matky a dcery, ale i společná touha tvořit módu, která se stane součástí vašeho jedinečného stylu z materálů, které jsou vyráběny s respektem k přírodě a k lidem.

Jak nás napadlo založit In Flow In Love?
V poslední době jsme obě cítily, že oblečení, které vidíme v řetězcích a do kterého jsme se i my oblékaly každý den, není něco, v čem bychom se cítili stoprocentně my. 

Šaty, kalhoty, tuniky,… Všechny kousky byly na první pohled krásné, mnohé i velice slušivé, a každý další kousek, který jsme držely v ruce byl jen jedním z mnoha tisíců, které daná značka vyprodukovala v děsivých podmínkách, a s katastrofálními následky na planetě.

Vydali jsme se tou nejtěžší cestou, kterou se malá začínající značka s módou může vydat. Malé kolekce, z nejkvalitnějších látek s certifikáty o ekologické a etické výrobě nebo z inovativních udržitelných materiálů. Ale rozhodli jsme se zvolit právě tuto cestu, a tak i vznikla naše značka In Flow In Love. S dávkou odvahy a velkou dávkou nadšení a vášně k tomu, co, a hlavně, jak děláme to, co obě milujeme. 

Přejeme si, aby se nositelky našeho oblečení cítily vždy komfortně, žensky a hlavně samy sebou. 

Látky, ze kterých naše oblečení šijeme, splňují nejpřísnejší standardy. Jejich výrobcúm byly uděleny certifikáty jako GOTS, European flax, které zaručují, že při výrobě látek byly dodrženy veškeré ekologické standarty a tudíž, že se jedná o vysoce kvalitní ekologické a eticky vyrábjené látky, které Ti budou dělat společnost několik sezón. Jsme hrdé, také na spolupráci s oficialním výrobcem udržitelných vláken TENCEL Lyocell.
 
Doufáme, že Ti oblečení z naší kolekce udělají aspoň takovou radost, jakou jsme my zažívaly v okamžicích, kdy jsme na nich pracovaly.
 

S láskou Vendy a Svety.

Ekologický materiál

Naší největší láskou jsou přírodní materiály, ale fascinují nás i vlákna přírodního původu zpracovány moderními udržitelnými technologiemi

Látky s certifikátem

Při výběru dodavatelů látek dbáme na to, aby splňovaly standardy ekologické výroby a etických podmínek pro zaměstnance.

Ruční práce

Krejčovské řemeslo máme v rodině už po generace. Všechno děláme nejlépe, jak umíme a učíme se na vlastních chybách

Vize lepšího světa

" Každým dobrým činem a každou laskavostí, kterou uděláme tvoříme lepší budoucnost." Citát z filmu Atlas mraků: